Увійти

Домашня перетримка собак

The Lapa – найбільша спільнота надійних догсітерів в Україні. Бронюйте перетримку собаки від перевірених виконавців у вашому районі!

Обрати догсітера

Вигул і домашня перетримка собак на The Lapa

Тривожно залишати улюбленця з незнайомцем?

Розуміємо, адже саме через такі страхи і з’явився сервіс The Lapa! Коли людина подорожує, їй значно комфортніше зупинитися в квартирі з перевіреним власником, у якого є відгуки, документи та підтверджена реєстрація апартаментів. Те ж саме і з житлом для собаки: будь-якому незнайомцю свого друга не довіряєш.

Я в ділі! Як замовити перетримку?

 1. Оберіть догсітера неподалік.

  Користуючись сервісом The Lapa, ви можете обрати людину, з якою буде зручно. Оберіть місто, подивіться, які догсітери живуть найближче до вашого дому. Порівняйте ціни їх послуг та інформацію про кожну людину. Можете написати одразу кільком догсітерам, щоби потім обрати найкращого з них.

 2. Забронюйте перетримку.

  Для цього потрібно вибрати дату: коли віддасте собаку догсітеру і коли заберете її додому. Так ви одразу побачите загальну ціну перетримки. Далі, розпишіть всю необхідну інформацію: розпорядок улюбленця, харчування, особливості характеру тощо.

 3. Знайомство з догсітером.

  Якщо ви боїтеся одразу віддавати собаку незнайомцю — можете домовитися про попередню особисту зустріч. Це безкоштовна опція, адже ви обираєте людину, яка живе поруч. Ви поспілкуватися, а собака тим часом теж познайомиться з майбутнім хостом. Коли настане час перетримки — улюбленець залишиться з людиною, яку вже бачив. В цьому окремий плюс, адже для нього така зміна оточення буде менш стресовою.

 4. Генерується договір.

  Місія The Lapa — це безпека для собак та їх господарів. Тож, коли ви обираєте догсітера, на сайті автоматично генерується договір про надання послуг. Так, ви будете точно знати, що улюбленець залишиться з людиною, яка несе за собаку повну відповідальність.

 5. Ви — відпочиваєте. Собака — у надійних руках.

  Можете подорожувати, їздити в гості, вирішувати робочі питання. Про улюбленця подбають, поки ви вирішуєте власні справи чи просто відпочиваєте.

 6. Забираєте свого друга додому.

  По завершенню перетримки ви повертаєтесь за своїм улюбленцем. Можете залишити відгук догсітеру та обрати його знову, коли наступного разу знадобиться допомога.

Більше про перетримку собак на The Lapa

Що входить в послугу перетримки?

Догсітер буде вигулювати вашу собаку тричі на день. Ви можете вказати побажання щодо маршрутів та часу прогулянок. Після кожної прогулянки, собаці митимуть лапи. Також, догсітер годуватиме вашого улюбленця за вказаним розпорядком, буде гратися з ним та приділяти потрібну увагу.

Що потрібно догсітеру, крім оплати за послугу?

Візьміть достатню кількість корму для собаки. Не забудьте улюблені іграшки хвостатого та його спальне місце (це більше потрібно для комфорту собаки). Напишіть повідомлення з інформацією щодо умов догляду, залиште свої контакти для швидкого зв’язку.

Як можна перевірити догсітера?

Він буде надсилати фотографії та звітуватися про стан справ. Зробить, за проханням, фото прогулянки, як собака їсть чи де вона спить. Все, як у відповідальної няні!

Коли потрібно забрати собаку додому?

Це треба зробити до 12:00 вказаного дня завершення перетримки. Якщо потрібно забрати собаку пізніше, оплачується додатковий день перетримки.

Попереднє знайомство повністю безкоштовне?

Так, якщо ви обрали догсітера поблизу дому. Якщо ж він знаходиться на іншому кінці міста — доведеться оплатити транспортні витрати та його час.

Якщо в мене є умови перетримки, не прописані на сайті?

У кожної собаки можуть бути свої особливості: звички, характер, стан здоров’я тощо. Ми робимо сервіс максимально персональним: домовляйтеся про умови перетримки з догсітером. Головне — це завчасно повідомити йому всю важливу інформацію.