Увійти

Перетримка собак у Львові

Домашня перетримка собак у Львові, з любов’ю і без клітки! Бронюйте догляд за собакою у комфортних умовах, що пропонують надійні догсітери у вашому районі.

Перетримка собак у Львові на The Lapa

The Lapa – дозволяє швидко знаходити та бронювати послугу перетримки собак у Львові від надійних догсітерів. Оберіть справжнього любителя тварин, який візьме до себе в гості вашого вихованця на стільки ночей, скільки вам потрібно. Кожний песик потрапляє в руки таких же дбайливих людей, як і ви, здатних забезпечити люблячу турботу на протязі усього часу. Ви можете довіряти кожному догсітеру The Lapa, так як всі вони проходять ретельний відбір, і знають свою справу.

Догляд собаки у квартирних умовах дозволяє уникнути додаткового стресу на відміну від тримання у клітці, як це часто буває в зооготелях. Наші догсітери дотримуються усіх рекомендацій щодо годування і вигулу собак.

Ви можете познайомитись із догсітерами Львова вже на сайті. У кожній з анкет є детальна інформація про кожного виконавця, його фотографії, та відгуки клієнтів.

Скільки коштує перетримка собак у Львові? Ціна на The Lapa вас здивує, у кращу сторону. Це тому, що догсітери пропонують власні ціни, в більшості випадків набагато менші ніж у готелях для собак, чи в інших приватних закладах по перетримці тварин. До того ж, вам не потрібно витрачати свій час та гроші на перевезення собачки у зооготель, оскільки з допомогою інтерактивної карти, ви можете обрати догсітера поблизу вас. Коригуйте вартість послуги за допомогою фільтру цін під час пошуку, та знаходьте ідеальний варіант, що вам по кишені.

Тож, перетримка на The Lapa – це тимчасовий догляд за вашим пухнастиком у комфортних умовах, де вашому вихованцю не буде скучно. Навіть, якщо у вас виникнуть труднощі з пошуком догсітера, ви можете звернутись до нас по допомогу. Наша команда докладе усіх зусиль, щоб допомогти вам підібрати кращого виконавця. Ви і ваш собачка будете задоволені!