Увійти

Готелі для собак з домашніми умовами

Шукаєте традиційний готель для собак? Краще забронюйте послугу догсітингу на The Lapa – це безпечніше, комфортніше та дешевше ніж будь-який зооготель.

Догсітинг на TheLapa – це краща альтернатива готелям для собак.

Бувають моменти, коли потрібно залишити собаку на час відпустки або відрядження. Не завжди зручно просити про це родичів чи друзів. Везти у готель для собак немає бажання, бо судячи по відгуках там не приділяють достатньо уваги. Та й ціни на на зооготелі, – це ще одна причина не віддавати туди свого улюбленця. То як бути? На допомогу приходить догсітер – справжній любитель собак, який попіклується за улюбленцем на момент вашої відсутності.

Догсітери The Lapa - це краща альтернатива готелям для собак.

Безпечніше та комфортніше ніж будь-який готель для собак

Комфортна домашня обстановка. Без клітки.

Більшість зооготелів запроторюють собак у клітки. Це може бути великим стресом для нього. У догсітера вдома, ваш песик буде насолоджуватись свободою у комфортних домашніх умовах.

Персональна турбота.

У собачих готелях приділяють недостатньо уваги через велику кількість інших тварин. Догсітер The Lapa, надасть люблячу індивідуальну турботу для вашого чотирилапого друга, і зробить все, щоб йому не було сумно.

Індивідуальний сервіс строго за графіком.

Собака потрапляє не в закриту кімнату як у зооготелях, а в руки таких же дбайливих людей, як і ви. Перевірені догсітери готові доглянути за собакою на час вашої відсутності та забезпечити її усім необхідним строго за графіком який ви запропонуєте.

Це дешевше від зооготелів.

Ціна за догсітинг значно менша на відміну від готелів для собак, так як усі виконавці працюють “без начальника”, та самі встановлюють вартість власних послуг.

З чого почати?

Ви можете познайомиться з дігсітерами вже на сайті. У кожній з анкет є детальний опис умов догсітингу, фотографії щасливих пухнастиків та відгуки їх власників. Навіть, якщо у вас виникли труднощі із пошуком, команда TheLapa докладе максимум зусиль, щоб допомогти вам підібрати надійного виконавця під ваші потреби. Ви і ваш собачка будете задоволені!

1 Оберіть

Оберіть послугу перетримки – подобовий догляд вдома у догсітера, або денної няні – догсітер прийде до вас додому і подбає стільки годин, скільки вам потрібно.

2 Забронюйте

Виберіть дату та час виконання догсітингу, та надайте всю необхідну інформацію про вашого песика.

3 Знайомство із догсітером

Ви можете безкоштовно зустрітись із догсітером мережі The Lapa, якщо він знаходиться у вашому районі.

4 Захистіть себе договором

Кожне онлайн бронювання захищає вас юридично, та зобов’язує виконавця виконувати послуги належним чином.